Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
Lietotāju ērtībai šim plauktam izveidota mobilā versija. Ja Jūsu iekārta automātiski neielādē mobilo versiju,
izmantojiet saiti gramata24.ucoz.lv/pda
Atsauksmes un ieteikumus šajā sakarā rakstiet šeit.
Sākums » E-grāmatas » Reliģija, Mistika, Maģija

Šri Ramana Maharši mācība viņa paša izklāstā
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Mums ir iespēja uzklausīt apskaidrota, svēta, dievišķa cilvēka atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem, kurus spēj uzdot domājošais prāts. Ir liela atšķirība, kad mēs sarunājamies ar izglītotu cilvēku vai apgaismotu, realizētu būtni. Šri Rāmana Mahāriši ir cilvēces evolūciju pabeigusi Dvēsele. Tā ir dvēsele, kura ir realizējusi sevi, saplūdusi ar pirmatnējo Esības Gaismu. Parasti mūsu racionālais intelekts gribētu saņemt tādas atbildes, ko tas var saprast uzreiz. Viss, kas sniedzas aiz mūsu ierastā Ego, bieži izraisa neapmierinātību un zināšanu noliegšanu.

Izsmalcinātā skolotāja meistarība dzīvinoši palīdz apzināties notiekošo eksistences plūsmu prāta drāmā. Skolotāja bezkompromisa atbildes var ievērojami mazināt mūsu konfliktu ar sevi un Dievu un rosināt praktizēt tos ego atbrīvošanās algoritmus, ko viņš novēl, piemēram, praktizēt iekšējo klusumu.

Gribētos piebilst, ka šīs mūžsenās zināšanas par Es dabu un realitāti ļoti interesē arī mūsdienu fundamentālo zinātni. Tieši pēdējo gadu laikā zinātne un garīgais viedums ir ļoti satuvinājušies. Ceru, ka šī grāmata varēs mazināt cilvēka eksistenciālās ciešanas, kuru iemesls ir sevis neizpratne.
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]